Günlük hayatta bulabileceğimiz huzur taneleri

0
170

Hayatın gündelik telaşesinden sıkıldınız ama mutluluk veren farklılıklar bulamıyor musunuz? O halde gelin bana kulak verin.

*Soğuk bir kış mevsiminde en sevdiğiniz çorapları kaloriferin ya da ısınmanızı sağlayan her neyse onun üzerine koyup yaklaşık 10-15 bekliyoruz. Sıcacık oldularsa hemen giyelim işte bu küçücük ama huzur veren bir mutluluktur:)

*En sevilen kokudan en kolay ulaşabileceğimiz bileklerimize bir miktar püskürtmek suretiyle enerjimiz düşük olduğunda kokusunu içimize çekelim. Havanın nasılda güzelleştiğini göreceğiz.

parfüm kokusu

Pek tabii alışveriş..En yakınımızda ki bir markete girip ufak tefek şeyler alabiliriz maksat havamız değişsin.Eğer yok onu da almam kafasındaysak boş boş gezebiliriz de elbette orası bize kalmış.

alışveriş

*Kim es geçebilir ki çikolatayı? Bu ufacık tefecik küçücük mutluluktan payımızı almayı unutmayalım. İster bitter ister sütlü olsun ama yeter ki çikolata olsun:)

çikolata

*Aa bak bugün n’oldu biliyor musun diye başlayan cümleleri hemen birileriyle paylaşalım. Mutluluklar paylaştıkça çoğalırmış:)

Ve bunlara ek olarak tütsü yakmak, yeni yıkanmış çamaşırları koklamak, portakal ve elma kabuğunu koparmadan soymak, kirli ayakkabıları tertemiz yapmak da günlük hayatta bulabileceğimiz huzur taneleridir.

Huzur ile kalın..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *