2018 Abiye trendleri

0
390
abiye

Abiyeler, en özel günlerimizde giyinmeyi tercih ettiğimiz, gösterişli kıyafetlerdir.Her sene farklı trendlere sahip olan abiyeler, 2018 yılında da bazı trendler içermektedir.Dikkat etmemiz gereken 2018 abiye trendleri ise şöyledir:

KABARIK ÇİÇEKLİ MODELLER

Abiyeler zaten başlı başına gösteriş içermektedir.Birde kabarıklık ile bir araya gelince oldukça dikkat çekici modeller bulunmaktadır.Çiçek detayı 2017 yılına damgasını vurduğu gibi 2018 yılında da abiye modellerinde sıkça kendisini gösterecek ve kıyafetlere hoş detay katmaya devam edecektir.

Kabarık modelleri özellikle basen ve kalça kısmı geniş olan kişiler tercih edebilir.Çünkü kabarık etekler, basen ve kalça kısmını profesyonel bir şekilde gizlemektedir. Ayrıca belimizi olduğundan daha ince göstermesi de başka bir güzel özelliğidir. Nişan ve balo için oldukça uygun bir modeldir.

çiçekli elbise

BOYUNDAN BAĞLI MODELLER

Boyundan bağlı modeller 2018 abiye trendleri arasında yer almaktadır.Yakın geçmişe baktığımızda boyundan bağlı modellerin pek çok dönemde revaçta olduğunu görebiliriz.Bu sene de popülerliğini koruyan bu modeller, oldukça şık bir görünüme sahiptir.

Boyundan bağlı modelleri seçen kişilerin göğüs ölçüsüne dikkat etmesi gerekmektedir.Aksi takdir de hoş görüntüden uzaklaşarak,göze güzel görünmeyen bir modeli tercih etmiş oluruz.Genellikle uzun abiyelerde daha güzel duran bu modeli bu yıl mağaza vitrinlerinde sıkça görebiliriz.

boyundan bağlamalı elbise

PAYET İŞLEMELİ MODELLER

Payetler, şıklığa önem veren ve ışıl ışıl olmak isteyen kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.Gerek uzun gerek ise kısa abiyeler de payet işlemeli olanlar çokça tercih edilmektedir.Abiye başlığının hakkını veren bir görüntüye sahip olan bu modelleri, en özel günlerde kullanabiliriz.

Parti ve yılbaşı gibi konseptlerde ünlü mağazaların favori ürünleri arasında payet işlemelere bol bol yer verilmektedir.Siyah, kırmızı ve gri renkler de kendisini daha bir gösteren payetler, açık renklerde de kullanılmaktadır.

payetli elbiseler

TÜLLÜ MODELLER

Tüllü modeller hemen hemen her sene trendler arasında bulunmaktadır.Çünkü tül, kıyafet için oldukça özel bir kumaştır ve abiyeler de özel günler de tercih edilmektedir.Abiye kıayfetlerin tül ile olan uyumu bir araya gelince son derece şık kıyafetler göze çarpmaktadır.

Uzun veya kısa her modelde rahatlık ile kullanılabilen tül, doğru kullanıldığında günün ya da gecenin en şık kadını yapabilir bizi.Kıyafetimiz de kullandığımız tülden saç aksesuarı da yaptırabilir ve daha farklı bir seçime imza atabiliriz.

tül abiye

DANTEL DETAYLAR

Dantel detayı son derece şık ve asil bir detaydır.Abiye modeller ile buluşan dantel, şıklığa şıklık katmaktadır.Kıyafetin tamamı dantelli olabilir veya farklı yerlerde dantel detayı kullanabiliriz.Mesela kollarda bulunan dantel kolları kilolu olan insanlar için hem bu fazlalıkları saklamak için hem de görüntü açısından başarılı bir seçim olabilir.

Seçtiğimiz abiyenin sırt kısmı fazla mı dekolte geldi? O zaman hemen dantellerden yardım alalım.Hem fazla dekolteyi kapatır hemde kıyafetimize dantel şıklığını taşırız.Dantel, romantik bir model olması itibariyle daha duygusal olan kadınlar için en ideal seçimdir.

dantel abiye

ÜST KISMI İŞLEMELİ MODELLER

Bazılarımız abartıdan oldukça hoşlanırken bazılarımız ise abartıdan olabildiğince uzak durur.Abartıdan uzak duran ve dikkatleri tek bir noktaya çekmeyi hedefleyen kişilerin tercihi olan üst kısmı işlemeli olan abiyeler, 2018 abiye trendleri içerisinde de yer almaktadır.

Şıklık ile göz kamaştırmak isteyenlerin ilk tercihi olan üst kısmı işlemeli modeller, hem açık hem de koyu renkte hoş görünmektedir.Uzun olan modellerle daha uyumlu olan bu tarz abiyeleri, en özel geceler de gönül rahatlığı ile tercih edebiliriz.

işlemeli abiye

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *