2019 Burç yorumları

0
224
2019 Burç yorumları

2019 Burç yorumları, bütün burçseverlerin merak ettiği bir konudur. Aslında herkes bir şekilde burcunun özelliğini taşır. Taşımadığını iddia eden kişiler ise yükselen burçlarını öğrenip, bu şekilde bir değerlendirme yapabilirler.2018 Yılından beklentilerimiz gerçekleşmemiş olabilir.Veya tam aksine beklediğimizden güzel geçmiş olabilir. Tüm bunları arkamızda bırakıp, 2019 yılının bize neler getireceğini birlikte inceleyelim.

1)KOÇ BURCU

2019 Yılında en şanslı burçlardan birisi koç burcudur. Üzerindeki uyuşukluktan kurtulan koç burcu daha girişken ve daha enerjik olacaktır. Ayrıca cesur kararlar vermeye yakın olacaktır. 2019 Yılı koç burçları için daha net bir yıl olacak denilebilir. Tüm bu güzel gelişmelerin yanı sıra, büyük aksiliklere karşı da hazırlıklı olmamız gerekmektedir. Hayatımıza daha önemli kişiler girebilir ve hayatımızda daha kalıcı bir hale gelebilir.Ve son olarak kariyerlerinde değişiklik düşünen koçlar için 2019 yıl uygun bir yıl olacaktır.

2)BOĞA BURCU

İmkânsız mı? İşte 2019 yılı bu kelimeyi rafa kaldırma yılı olacak. Boğa burçları için 2019 yılında her şey mümkün olacaktır. Ev taşıma, yer değişikliği gibi durumlar mevcut olabilir. Finansal konularda geçmiş yıllarda sıkıntılar çekmiş olabilirsin. 2019 Yılı sana finansal açıdan rahatlama sağlayacak bir yıl olup, kendini daha güvende hissetmemizi sağlayacaktır.Yakın çevre ile bazı konulardan dolayı kendimizi çatışma içerisinde bulabiliriz. Boğa burcu 2019 yılında risk almaktan kaçınmamalı ve her şeye olabilir ihtimali ile bakmalıdır.

3)İKİZLER BURCU

Yatırım yapmak isteyen ikizler burcu, 2019 yılını doğru değerlendirebilirsek, yapacağı yatırımlardan kârlı çıkabiliriz. Kenarda köşede kalmış borçlar varsa onları göz ardı etmeyelim. Aksi durumda sıkıntı yaratabilir, başımızı ağrıtabilir. 2019 Yılı ikizler burcu için zorlayıcı bir yıl olabilir.Fakat bu zorlayıcılık her zaman mevcut olmayacaktır. Dönem dönem rahatlayabilir, hatta ani bir kararla evliliğe yönelebiliriz. Köprüler yıkmak tabiri 2019 yılı için geçerli olacaktır.Tüm bunlarla birlikte daha güçlü olacağımız, dirayetimizin artacağı bir sene olacak diyebiliriz.

2019 Burç yorumları

4)YENGEÇ BURCU

Değişim eşittir yengeç burcu. 2019 yılında değişimlere açık olması gereken yengeç burcu, olması gereken hale gelecekler. Mesela sorumluluk sahibi değilsek, tutarsız isek tüm bunlardan sıyrılabiliriz. İş değişikliği, yer değişikliği gibi birçok değişim içerisinde bulunabiliriz.Üstelik bunları kendi isteğimiz ile yapabiliriz.Maddi kazançlarda dalgalanmalar görülebilir.Bu yüzden çok fazla risklere girmekten kaçınmalıyız. Ortaklık kurma,evlenme veya boşanma gibi radikal kararlar alınabileceği bir sene yengeç burcunu bekliyor.

5)ASLAN BURCU

Hayallerimize kavuşmak için son derece istekli olabileceğimiz bir yıl.Fakat bu durumu engellemek isteyenlerin zorlamaları ile karşı karşıya kalabilir ve sıkıntılı bir mücadeleye girebiliriz.Bu yıl olduğumuzdan daha kırılgan ve hassas olabiliriz.Fakat burada dikkat etmemiz gereken bir durum var ki o da son derece önemli.Girdiğimiz ortamlarda dikkat çekici olabilir, insan ilişkilerinde daha sağlam adımlar atabiliriz.Şans oyunlarında şansı açık olan aslan burçları, hemen bir bilet almalı.

6)BAŞAK BURCU

2018 Yılını belki de en zor geçiren burç olan başak burcu için 2019 yılı bir yenilenme yılı olacaktır. Riskli gördüğümüz konular, şubat ayından itibaren bizim için cazip bir hale gelebilir. Mükemmeliyetçiliğini bir kenara bırakması gereken başak burcu ancak bu şekilde kendini iyi hissedebilir. Aşk ve sosyal hayatta geçmiş yıllardan daha olumlu bir etkiye sahip olabiliriz.

7)TERAZİ BURCU

2019 Yılı terazi burçları için sağlıklı bir yıl olacak diyebiliriz. Fakat aynı zamanda uyum sorunu yaşayabileceğimiz bir sene olacak.Maddi açıdan kendimizi yetersiz hissediyorsak farklı iş alanlarına yönelebiliriz. Anı yaşamakta zorlanan terazi burçları 2018 yılında bu yönlerinden kurtulabilir.Ayrıca negatif ilişkilerden kurtulmak ve gerçekten bize değer veren kişilerle birlikte olmak isteyeceğiz. Son olarak sorumluluktan almaktan kaçınmamalı ve fevri davranışlarda bulunmamalıyız.

8)AKREP BURCU

2019 Yılı akrep burçları için seyahat yılı olabilir.Bol bol seyahat edebilir, yeni yerler keşfedebiliriz. İletişim konusunda dikkatli olmalıyız. Yanlış anlaşılmalara açık bir yıl olacak. Bu yüzden diyeceğimiz sözü iki kere düşünüp demekte fayda var. Kariyer ve aile hayatında değişimler istediğimiz bir sene bizi bekliyor olacak. Geçmişi geçmişte bırakmazsak, bütün çıplaklığı ile karşımıza çıkabilir ve yeni ilişkilerimizde problem yaratabilir.Gizli konular, sırlar konusunda dikkatli olmamız gerekmektedir.Aksi halde duyulmasını istemeyeceğimiz durumlar başkalarının kulağına gidebilir.

2019 Burç yorumları

9)YAY BURCU

Yay burcu 2019 yılında en şanslı burçlar arasındadır. Elimizdekilerin değerini bilmeliyiz.Çünkü 2019 yılı aynı zamanda çok çalışma yılı olacak. Tıpkı akrep burcu gibi yay burcu da yanlış anlaşılmalara açık olacak.Bu yüzden ağzımızdan çıkan kelimelere dikkat etmeliyiz. Beklenmeyen kayıpların yaşandığı bir yıl olması mümkün.Bu yüzden güçlü olmayı öğrenmeliyiz. Kalbi boş olan yay burçları, hayatlarının aşkını bulabilir.Dikkatli olması gereken nokta ise ayaklarını yere sağlam basmalı ve gerçekçi hayaller peşinde koşmalıdır.

10)OĞLAK BURCU

2019 Burç yorumları kısmına oğlak burcu ile devam ediyoruz.Zaten yaratıcı bir burç olan oğlak burcu 2019 yılı itibariyle daha yaratıcı olacaktır. Şans ve tutku dolu bir sene oğlak burcunu bekliyor.Eğer biz bir oğlak burcu isek ve etrafımızda negatif enerjili kişiler varsa onları hayatımızdan çıkaracağız.Kendisi ile yüzleşecek ve hatalarından ders çıkaracak olan oğlak burcu için her şey değişim içerisinde olabilir. Daha öz güvenli olur ve genel yapımız olan karamsarlıktan kurtulursak daha güzel bir yıl geçirebiliriz.

11)KOVA BURCU

Şöyle bir oturup, geçmişi önümüze döküp bakabileceğimiz bir yıla merhaba diyoruz.2019 Senesinde kova burçları, öz eleştiri yapabilecek.Anlayışlı ve sabırlı olursak mevcut ilişkilerimizi koruyabiliriz.Yenilenme yılı olan 2019 yılı kova burçları içinde geçerli.Ev ve iş değişikliği durumları kova burçları içinde geçerlidir.Hayallerimizi destekleyen kişiler ile kol kola olursak hayallerimizi daha çabuk gerçekleştirebiliriz.Sağlık konuları gündemimizde olacak.Yoğun bir tempoya sahipsek düşürmeli ve dinlenmeye vakit ayırmalıyız.

2019 Burç yorumları

12)BALIK BURCU

Sevgili balık burçları ile burçları kapatıyoruz. 2019 senesi pek çok kariyer fırsatları ile mutlu olacağımız fakat aynı zamanda bu fırsatlar ile kafamızın karışacağı bir yıl olacak.Ayrıca yeni atılımlar yapmadan önce var olan, yarım kalan işlerimizi tamamlamamız daha doğru olacaktır.İlişkiler açısından esnek olursak şanslı olabiliriz. Yani empati kurmayı öğrenmeli ve insanları oldukları gibi kabul etmeliyiz.Ve son olarak duygularımızın mantığımızın önüne geçebileceği bir sene olması mümkün.Buna izin vermemeliyiz.Aksi durumda üzüleceğimiz olaylar yaşayabiliriz.

Her şeyin gönlümüzce olacağı, getirilerinin götürülerinden yüksek olacağı bir yıl olması ümidiyle…

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *