2019 Trendi bisikletçi şortu nasıl kombinlenir?

0
79
bisiketçi şortu kombinleri

Trend nedir?

Genel bir tabir ile trend, herhangi bir şeye insanların yoğun ilgi göstermesi olarak açıklanabilir. Trendler sık sık değişmektedir. Özellikle günümüzde değişme hızı oldukça fazladır. Bu sebepten dolayı da trendlere takip etmek sanıldığı kadar kolay değildir.

Trendleri takip etmek için alabileceğimiz en büyük destek sosyal medyadır. Sosyal medya dışında firmaların reklam çalışmalarını da takip edebiliriz.

2019 trendleri arasında farklı parçalar mevcuttur. Sezonun en trend parçalarından biri ise hiç şüphesiz ki bisikletçi şortudur. Pek çok markanın piyasaya sunduğu bisikletçi şortunu bizlerde tercih edebiliriz fakat nasıl kombinlediğimiz son derece önem taşımaktadır.

Peki 2019 trendi bisikletçi şortu nasıl kombinlenir?

  1. Bisikletçi şortu atletizmin yayılması ile de kendine daha geniş yer edinebilmiştir.Bisikletçi şortunu spor kıyafetler ile kombinlemek akla ilk gelen seçeneklerden birisi olacaktır.
bisikletçi şortu
Spor parçalar ile oldukça uyumlu kombinler yaratabiliriz.

2.Gündelik hayatta kullanabileceğimiz rahat kombinler elde etmekte pek tabii mümkündür. Rahat veya salaş parçalar ile bisikletçi şortunun uyumu bizleri şaşırtabilir.

rahat kombin
Rahat parçalar da kombin konusunda bizlere yardımcı olacaktır.

3.Pek çok kişinin vazgeçilmez tarzı olan spor şık kombinler ile de bisikletçi şortunu tamamlamak mümkün. Nasıl mı? Oldukça basit. Bu konudan fotodan örnek alabiliriz.

bisikletçi şortu
Spor şık kombinler kurtarıcı detaylar olabilir.

4.Ve son olarak bisikletçi şortu ile zor yan yana getirebileceğimiz bir kavram olan şık kombinler yaratmamız mümkün.Şık parçalar ile de son derece uyumlu olmasına şaşırabiliriz.

bisikletçi şortu
Şıklık ve bisikletçi şortu kelimesi yan yana gelmesi zor gibi düşünülse de görüldüğü üzere oldukça uyumlu olabiliyor.

Trend alarmı olan bisikletçi şortunu bizler de dilediğimiz şekilde kombinleyebilir ve tarzımıza şıklık katabiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *