Bandana kullanım şekilleri

0
561
bandana

Bandana kullanım şekilleri standartmış gibi algılansa da aslında farklı şekillerde kullanımı mevcuttur.Geçmişte yaygın bir şekilde kullanılan bandana bir dönem unutulsa da günümüzde tekrar popüler hale gelmiştir.Bandananın kullanım şekillerini birlikte inceleyelim.

SAÇLAR İÇİN BANDANA KULLANIMI

Saçlar için bandana kullanımı oldukça yaygındır.Hatta bandana denilince akla ilk gelen saçlardır.Çeşit çeşit bağlama şekillerinin olduğu bandana kullanımı el yeteneği konuşturulduğunda çok farklı şekillerde tercih edilebilirken basit şekilde de bağlanması tercih edilebilir. Retrodan modern tarza kadar farklı kullanımları mevcuttur.

Bandana kullanım şekilleri

BOYUN İÇİN BANDANA KULLANIMI

Bandana kullanım şekilleri arasında boyun için bandana kullanımı da oldukça yaygındır.Özellikle bandanaya uygun tarzda giyinen kişiler için tamamlayıcı bir aksesuardır.Hem hoş bir detay hem de farklı bir yorum olan boyunda bandana kullanımı denenmesi gereken bir alternatiftir.

bandana

 

BİLEKLİK VE KOLYE OLARAK BANDANA KULLANIMI

Mevcut olan bileklik veya kolyeye bandanayı dolayabiliriz.Dolanan bandananın en son ucunu düğüm yapıp, bandananın altına sıkıştırırsak, güzel bir aksesuar oluşturmuş oluruz.Özellikle spor kıyafetlerimiz ile daha uyumlu olacaktır.

bandanaBandana kullanım şekilleri

KEMER OLARAK BANDANA KULLANIMI

Bandanayı kemer olarak kullanmayı hiç düşündük mü? Evet bandana kemer olarak da kullanılabiliyor.Özellikle spor giyim ile daha uyumlu olup, farklı tarzımızı yansıtmaktadır.Tabi bu klasik giyim ile olmayacağı anlamına gelmez.Uyumlu bir şekilde olduktan sonra klasik giyim ile de tercih edebiliriz.

bandana kemer

ÇANTALARDA BANDANA KULLANIMI

Büyük boy çantalarda oldukça güzel duran ve hareketlilik katan bandanalar, denenmesi gereken bir alternatiftir.İstersek kıyafetimize uygun olan renkleri tercih edip uyum yakalayabilir, istersek de zıt renkler ile dikkati tek bir yerde toplayabiliriz.

çantada bandana

Ayrıca aksesuarlarımızı bandana ile kaplayabilir ve sevimli can dostlarımızın boynuna bandana takıp, farklı bir tarz yakalayabiliriz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *