Doğru kişiyle birlikte olduğunuzun kanıtları

0
285
aşk

Doğru kişiyle birlikte olduğunuzun kanıtları mevcuttur aslında.Sadece bu kanıtları görebilmek önemli.Dikkat edilmesi gereken veya dikkatimizi çeken şeyler ile daha görünebilir bir hale gelen ilişkinin detayları görmek önemlidir.Peki hayatımızdaki kişi doğru kişi mi ve gerçekten hayatımızda olmalı mı?

BENLİĞİMİZİ KAYBETMİYORSAK

Bizi olduğu gibi kabul eden ve değiştirmeye çalışmayan insanlar gerçekten değer veren ve seven kişilerdir.İşte onlar doğru kişilerdir ve hayatımızda oldukça bize pozitif duygular hissettirirler.İşte bu hissiyat sonucunda saygı doğar ve her iki tarafta ilişkide kendini mutlu eder.Buda doğru kişiyle birlikte olduğunuzun kanıtları arasındadır.

KURULAN HAYALLERİN İÇERİSİNDE YER ALIYORSAK

Hani şu geleceğe dair kurulan güzel hayaller vardır.Gelecekte bir gün gelecektir:) İşte bu hayaller dile gelirken bize de yer varsa ve kendimizi o hayallerin içinde düşünebiliyorsak hayatımızdaki doğru kişi olabilir.Zira gelecek planları da aynı şekilde olmalıdır.Bizim fikrimiz de alınarak, bize danışılarak planlanıyorsa o zaman her şey yolunda gidebilir.

Doğru kişiyle birlikte olduğunuzun kanıtları

BİRLİKTE GEÇİRİLEN ZAMAN MUTLULUK VERİYORSA

Birlikte geçirilen zaman yeterli gelmiyor ve mutlu ediyorsa o zamanı dolu dolu geçirdiğimizi hissederiz.Yemek pişirmek, film izlemek gibi farklı aktiviteler gerçekleştirirken haz duyuyor olmamız lazım.Aksi takdirde doğru kişi ile birlikte olduğumuzu savunamayız.Ayrıca birlikte anılar biriktirmek de yanımıza kalan en güzel kârdır.

AFFEDEBİLİYORSAK

Affedilebilecek şeyler kategorisinde yer alan şeyleri affedebiliyorsak bu son derece olumludur.Mesela yaşadığımız görüş ayrılıklarından sonra akşam olunca tekrar iyi bir hale gelebiliyorsak her şeyi unutup kaldığımız yerden devam edebiliyorsak o zaman bizim için doğru kişiden bahsedebiliriz.

İKİ TARAF DA BİRBİRİNİN İYİLİĞİNİ DÜŞÜNÜYORSA

Atılan adımlar birbirimizi düşünerek ve iyiliğini isteyerek atılıyorsa işte o zaman olumlu durumlardan söz edilebilir.Mesela sırf iyiliğimizi düşündüğü için farklı bir şehirde okumamıza olumlu bakıyor ve bu koşullarda sevgisinin değişmeyeceğini savunuyorsa bizim iyiliğimiz adına atılmış bir adımdır.

Doğru kişiyle birlikte olduğunuzun kanıtları

KİŞİLER BİRBİRİNE KARŞI SAMİMİ İSE

Samimiyetin olmadığı bir ilişkinin çok uzun ömürlü olacağını söylemek pek mümkün değildir.Her iki tarafta isteğini özgürce dile getirebiliyorsa, sadece karşısındaki kişinin sevdiği ama kendisinin sevmediği şeyi seviyormuş gibi davranmıyorsa o zaman samimiyetten bahsedilebilir.Ayrıca güven duymak da son derece önemli hale gelen lişkilerde doğru kişiyle birlikte olduğunuzun kanıtları doğru bakış açısı ile incelemeliyiz.

**Hayatımıza aldığımız kişinin doğru olmasına dikkat edelim.Aksi takdirde verilen emekler, harcanan çabalar ve en önemlisi boşa giden zaman ile elimizde koskocaman bir hiç kalır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *