En iyi ikinci el siteler

0
285
ikinci el

İkinci el kullanabileceğimiz bazı şeyler mevcuttur.Mesela araba.Sıfır bir arabadan daha ucuza alabileceğimiz ve bize hitap eden bir araba ile isteğimize kavuşabiliriz.Ama araba ev gibi büyük şeylerden ziyade ikinci el satışlar artık kıyafet,çanta, ayakkabı gibi daha küçük şeyler arasında da rağbet görmektedir.Öyle ki bazı pahalı markaların yanından bile geçemeyeceğimiz fiyatları 1-2 kullanımla ikinci el haline gelmiş ve fiyatlarında son derece düşüş görülmüştür.En iyi ikinci el siteler nelerdir birlikte bakalım.

1)Sahibinden.com

Belki de en çok bilineni ve eskiden beri en çok kullanılanı bu sitedir.Ev,araba ve hatta evcil hayvanlara kadar geniş bir yelpazeye sahip olan sahibinden.com en iyi ikinci el siteler arasındadır.Üyelere mesaj ya da iletişim yolu ile ulaşabilir, arama filtresinden daha odaklı bir arama yapabiliriz.

sahibinden

2)Letgo

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz letgo, tv reklamlarından sonra ikinci el siteler içerisinde kendine daha geniş yer edinmiştir.Mumdan koltuğa kadar aklımıza gelebilecek her türlü şeyi bulabileceğimiz bu ikinci el sitesi, mesafeye göre ayarlama yapıp, bize yakın olan yerlerden tercihlerimizi yapabiliriz.

letgo_

3)Gardrops.com

Ünlü markaların ürünlerini çok daha uyguna bulabileceğimiz,envai çeşit  kıyafet ve kozmetik ürünleri ile kadınlar arasında son derece popüler olan bir sitedir.Ayrıca bazı parçaların kargo ücretsiz olması ise ayrı bir avantajdır.Dolabımıza arayıp da bulamadığımız parçaları gardrops.com ile sağlayabiliriz.

gardrops-logo

4)Modacruz

Bir diğer popüler ikinci el moda sitesidir modacruz.Verdiği kodlar ile indirim yakalayabilir ve en trend parçalara kavuşabiliriz.Ünlü markaların ve markasız ürünlerin olduğu n iyi ikinci el siteler içerisinde yer alan modacruz ile karlı bir alışveriş yapabiliriz.

modacruz

5)Zebramo

Zebramo ikinci el alışverişin adresidir.Aklımıza gelebilecek her şeyi zebramo bize sağlamaktadır.Ayrıca mobil sitesi de son derece kullanıma uygun olup, satış yapan kişilere ulaşma imkanımız mevcuttur.Etiketi üzerinde olan ve henüz kullanılmamış ürünlerin bile mevcut olduğu zebramo ile güvenli bir alışveriş gerçekleştirebiliriz.

zebramo

6)Dolap.com

Bir diğer ikinci el sitesi olan dolap.com giyim,çanta, ayakkabı ve aksesuar kategorilerinden oluşmaktadır.Elden ele moda sloganı ile yola çıkan bu siteye üye olabilir, başka kadınlarda görüp beğendiğimiz parçalara kolayca ulaşabiliriz.

dolap

Görüldüğü üzere ikinci el siteleri geniş kitlelere yayılmaya devam ediyor.İhtiyacımız olsun olmasın o an görüp beğendiğimiz şeyleri almak genelde hepimizin huyu haline gelmiştir.Hem israf yapmamak adına hem de boşuna evimizde yer kaplamaması adına başkalarının nemalanmasını sağlamak ve bundan gelir elde etmek son derece akıllı bir davranıştır.

Hem marka giyineyim hem de uygun fiyatlı olsun diyen kadınların markaya doyabileceği ve satıcı mantığı ile değil, aynı konumda olan kişilerin yaptığı alışveriş olması itibariyle faydalı sitelerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *