İzmir dış çekim yerleri

0
707
İzmir dış çekim yerleri-1

İzmir dış çekim yerleri adı altında çekim yerlerini inceleyelim. Düğün sezonu artık açılmış durumda.Daha önce Ankara için dış çekim mekanlarının tanıtıldığı yazıya buradan ulaşabilirsiniz: http://balkupuile.com/ankara-dis-cekim-dugun-fotografi-yerleri/

Bu yazımızda ise İzmir dış çekim yerleri alternatifleri nelermiş bir bakalım.Dış çekim oldukça önemli bir detay haline geldiği için düğün zamanından çok önce düşünülen ve bize en uygun olan yerler tercih edilmektedir.

1)DOĞAL YAŞAM PARKI

Bilenler bilir İzmir’in doğal yaşam parkını.Adına yakışır bir güzellik olan doğal yaşam parkı Çiğli tarafında yer almaktadır.Hayvan ve bitki çeşidi bulunan doğal yaşam parkı İzmir dış çekim yerleri arasında bulunan ideal noktalardan biridir.Belirli bölgelerde fotoğraf çekilebileceğimiz doğal yaşam parkı ile doğa ile iç içe yemyeşil bir fonun olduğu harika pozlar yakalayabiliriz.

izmir dış çekim yerleri.seo

2)ÇAMLIK LOKOMOTİF MÜZESİ

Çekim yapmak için izin alınması gerekmeyen yerlerden olması Çamlık lokomotif müzesini cazip kılan yerlerden olmasını sağlamıştır.Eski binaların hakim olduğu bu müzede farklı bir çekim yakalayabilir, güzel anılar saklayabiliriz.

çamlık lokomotif müzesi.seo

3)ALAÇATI

Alaçatı anlatılarak değil, gezip görülecek güzellikte olan ender yerlerden bir tanesidir.Tarih kokan sokakları ile harika bir çekim alanıdır.Rengarenk çiçekleri, mavi beyaz sokak konsepti ile unutulmaz bir çekim olacaktır. Tatilseverlerin ve genç çiftlerin favori mekanlarından biri olması ile gördüğü değeri sonuna kadar hak etmektedir.

izmir alaçatı dğün.seo

4)ŞİRİNCE

Selçuk ilçesinde yer alan ve ciddi bir üne sahip olan Şirince’de düğün fotoğrafları çekmemiz mümkün.İdeal bir dış çekim yeri olan Şirince yaz mevsiminde ayrı bir güzelliğe sahip olup, tarihi bir mekan olması özelliği ile de bol bol ziyaretçi çekmektedir.

5)İNCİRALTI

İzmir merkezde dış çekim yapmak isteyenler için ideal yerlerden birisi olması itibariyle son derece gözde mekanlar arasındadır.Deniz ve güneşin muhteşem uyumu ile harika pozlar yakalayabilir, tercihimizden mutlu olabiliriz.

6)EFES BERGAMA VE AGORA ANTİK KENTLERİ

Farklı bir dış çekim peşinde olanlara tarihin buram buram kokusunu hissedebilecekleri güzel mekanlardan bir tanesidir.Gökyüzünün tarih ile buluşması altında etkileyici fotoğraflara sahip olabilir, anın tadını çıkarabiliriz.İzin alma gibi bir problem yaşamamamız ise en güzel avantajlarından birisidir.

İzmir dış çekim yerleri

7)KORDON

İzmir’in en merkezi olan kordon’da çekim yapmak oldukça keyifli ve eğlencelidir.Canlı bir mekan olması itibariyle kalabalık içinde çekim yapmamız gerekebilir fakat en nihayetinde istediğimiz gibi bir dış çekim yapmış oluruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *