Kaçırılmayacak yaz festivalleri

0
193
kaçırılmayacak yaz festivalleri

Kaçırılmayacak yaz festivalleri bizlere farklı zaman değerlendirmeleri sunmaktadır.Elimize bir ajanda alıp festival tarihlerini ve isimlerini not alıp çok güzel bir yaz geçirmemiz mümkün.Sevdiklerimiz ile birlikte katıldığımız festivallerin enerji oranı daha fazla yükselmekle birlikte yalnız katılıp da keyfini çıkarmamız da bir seçenektir.O halde yaklaşan festivallere bir göz atalım.

ELECTRONİA FESTİVAL

15 Yıldan bu yana süregelen bir festival olan Electronia Festival, başladığından beri oldukça yoğun ilgi görmekte ve çeşitli sanatçıları ağırlamaktadır.Dansın zirvede olduğu bu festivale katılmak isteyenler iki günlük programa göre kendilerini ayarlayabilir. Adana Twins, Pablo Fierro, Ali Efe dinç gibi isimleri festival severler ile buluşturacak olan Electronia Festival elektronik müziğin tadını çıkarmak isteyenleri beklemektedir.

*28-29 Temmuz / İstanbul

*22-23 Çeşme

*Biletlere buradan  ulaşabiliriz:

http://www.biletix.com/etkinlik/VX801/TURKIYE/tr

ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ

Tam 5 gün boyunca sürecek olan Zeytinli rock Festivali rock müzik severler için doğru bir seçim olacaktır.Diğer festivallere ilham olacak kadar talep gören bu festival, geçen sene 200 binden fazla izleyici ağırlamıştır.Bu sene de o rakamların üzerine çıkmayı hedeflemektedir.Katılacak sanatçıları henüz açıklanmayan Zeytinli Rock Festivali geçen sene Şebnem Ferah, Athena, Teoman gibi önemli isimleri ağırlamıştı.Bu sene orda olmak isteyenler tarihleri not alsınlar.

*29 Ağustos- 2 Eylül / Edremit Akçay Sahili

*Biletleri buradan alabiliriz:

http://www.biletix.com/etkinlik-grup/138929343/ISTANBUL/tr

festival

 

İSTANBUL COFFEE FESTİVAL

Kahve severlerin son derece memnun olacağı İstanbul Coffee Festival beşinci senesini dolduracak.Daha önce bu festivale katılan kahve tutkunları bu festivali dört gözle bekliyor peki daha önce katılmayanlar neden katılmayı düşünmesin ? O halde hadi İstanbul Coffee Festival bizi bekler.

*20- 23 Eylül / Küçükçiftlik park

biletler:http://www.biletix.com/etkinlik-grup/116158639/ISTANBUL/tr

BOZCAADA CAZ FESTİVALİ

Adanın en güzel koylarından birisi olan Ayazma’da ki manastırda düzenlenen Bozcaada Caz festivali doğa ve cazın buluştuğu kaçırılmayacak yaz festivalleri arasındadır.Değişiklik arayan kişilerin huzur bulabileceği bir festival olmakla birlikte farklı aktiviteler yaşamamız da mümkündür.O zaman geç olmadan kendimizi ayarlayıp planımızı ona göre yapalım.

*27- 29 Temmuz / Bozcaada Ayazma Manastırı

Biletler için:http://www.biletix.com/etkinlik/VX901/ISTANBUL/tr

festivaller