Kadınlar için en kullanışlı android uygulamalar

0
233
MOBİL

Kadınları düşünen ve hayatlarını kolaylaştırmak için uğraşan bazı faydalı uygulamalar mevcuttur.Bu uygulamaları edinip hayat kalitemizi yükseltebiliriz. Kadınlar için en kullanışlı android uygulamalar nelerdir bir bakalım.

1)MEDİTASYON

Türkçe bir uygulama olan meditasyon, içinde nefes çalışmalarının bile bulunduğu, rahatlatma etkisine sahip bir uygulamadır.Evde ya da iş yerinde bizi stresten uzaklaştırıp, daha sakin bir yaşam sürmemize yardımcı olmaktadır.Kişiye özel meditasyonlar ve her yeni gün farklı meditasyonlar olması kendimizi özel hissettirebilir.

meditasyon-uygulama-inceleme-1

2)MY PANİC ALARM

Acil durumlar için kullanılabilecek bir uygulamadır.Kendimizi güvende hissetmediğimiz anlarda ya da yerlerde imdadımıza my panic alarm yetişmektedir.Çok yüksek ses çıkarma özelliğine sahip olan bu uygulama ile güvenliğimizi tehdit eden ortamlarda çevremizdekilerin dikkatini çekebiliriz.

my panic alarm

3)PEPAPP

Tam bir asistan ve mobil arkadaştır.Özel günleri takip edebileceğimiz gibi bazı hastalıkların önlemini almamıza da  vesile olabilir.Her gün gönderdiği güzel sözler, eğlenceli ve bilgilendirici tavsiyeleri ile de kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan ve hayatımızı kolaylaştıran bir yardımcıdır.

pepapp

4)AQUALERT : SU HATIRLATICISI

Su içmeyi unutuyor veya sevmiyor olabiliriz ama su içme problemi yaşayanlar için harika bir uygulamadır.Sağlıklı kalmak için su içmemiz bir mecburiyettir. Aktivite ve kilomuza uygun olacak şekilde ayrıca bardak boyutuna göre ayarlama yapmaktadır.Yani kişiye özel bir programdır ve gün içerisinde su içmemiz konusunda bizi uyarır.

aqualert

5)HAMİLELİK VE GEBELİK TAKİBİ

Hamile kadınlar için bulunmaz bir nimettir bu uygulama.Gebelik boyunca ihtiyacımız olan her şeyi bulabilir ve yeterince bilgi alabiliriz.Kilo hesaplamaktan nelerin bizim için faydalı ve zararlı olabileceğine kadar her türlü faydalı bir kapsam içeren bu uygulama kadınlar için en kullanışlı android uygulamalardan birisidir.

hamilelik

6)KİLO VERMEK FİTNESS 30 GÜNDE

Kilo hemen hemen her kadının problemidir.Kilo vermek isteyen kadınların yardımına koşan bu uygulama ile antremandan diyet programına kadar her türlü noktaya değinmektedir. Vejeteryan olanlar için bile özel diyet programı olması ise başka bir artısıdır.Uygulamayı kullananların pişman olmadığı ve fayda gördüğü şeklinde belirtilmiş referanslar eşliğinde uygulamayı kullanabiliriz.

kilo vermek

7)YOUCAM PERFECT

Özçekim fotoğraf çekmeyi pek çok kadın sevmektedir.O yüzdendir ki sosyal medya üzerinde bir keşfe çıktığımızda bol bol özçekim fotoğrafları ile karşılaşırız.Bu fotoğraflar üzerinde ki cilt problemleri, sivilce gibi gözümüze kötü görünen şeylerden kurtulabilir, daha pürüzsüz hoş bir cilde kavuşabiliriz.

youcam perfect

8)NE PİŞİRSEM?YEMEK TARİFLERİ

Evli ya da bekar olsun her kadının aklından geçen bir sorudur bugün ne pişirsem.İşte aklımıza takılan bu sorundan Kadınlar için en kullanışlı android uygulamalar içesinde yer alan bu uygulama ile kurtulabiliriz.Fotoğraflı ve kolay anlatımı ile adeta hayatımızı kolaylaştıran bir uygulamadır.

ne pişirsem

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *