Oje trendleri

0
348
oje

Oje, küçük ama bir o kadar da dikkat çekici bir detaydır.Herkesin tırnak yapısı aynı değildir ve bin bir çeşit oje mevcuttur.Bazen kıyafetimize uygun bazen ise tamamen zıtlık yaratarak bu farklılığı ortaya koyabiliriz.Oje trendleri içinde en çok dikkat çekenler hangileridir?

oje

*NUDE OJELER

Nude son zamanlarda patlama yaşamış bir tondur.Gerek makyaj malzemelerinde gerek ise ayakkabı ve kıyafette.Bu kadar geniş bir yelpazeye yayılan bir rengi ojede görmemek imkansız olurdu.Nude tırnakları olduğundan daha uzun gösteren bir özelliktedir ve sadeliğiyle göz doldurmaktadır.Her oje markasında nudenin farklı tonlarını bulabilmemiz ise güzel bir detaydır.

nude

2)KIRMIZI VE BORDO OJELER

Kırmızı ve bordonun hiç geçmeyen bir modası vardır.Tırnaklarda görüp görebileceğimiz en dikkat çekici ve en kadınsı renklerdir.Kırmızının her tonu ve bordo ile hem bir iş görüşmesine gidebilir hem de özel bir davete katılabiliriz.Çünkü son derece iddialıdır.

kırmızı oje

3)İKİ RENKLİ OJELER

Herhangi iki rengin bir araya gelmesinden oluşan iki renkli ojeler ise son derece farklı bir tarzı yansıtmaktadır.Oje trendleri arasında değişik seçimler içerisinde bulunan iki renkli ojelerin renk seçimi bize kalmıştır.İster tamamen uyumlu renkleri seçebilir istersek de zıt renklerin uyumu ile göz doldurabiliriz.

iki renk oje

4)MİNİMAL DOKUNUŞLAR

Minimal dokunuşlar son yıllarda hayatımızda geniş bir yer kaplamaktadır.Kapladığı alan ojelere kadar yayılmış ve çokta güzel olmuştur.Tırnaklarımıza dokunan minimal desenler ile çok hoş görüntülere kavuşmak çok kolay.Sade ama bir o kadar da farklı olan minimal çizgilerin ojelere çok yakıştığını uyguladığımızda görebiliriz.

minimal oje

5)ANLAMLI DİZİLİMLER

Anlamlı dizilimler de ne?Tırnaklar arasında bir bütünlük ve uyum sağlayan desenlerden oluşan dizilimlerdir.Bütün tırnaklarımızı yan yana getirdiğimizde anlamlı bir şeyler ifade etmektedir.Oje trendlerinde kendisine ön sıralardan yer edinen bu trend, edindiği yerin hakkını vermektedir.

anlamlı dizilim
Mesela bu dizilim bir kalp atışı ritmidir ve tırnaklar arasında oldukça                                 başarılı bir uyum sağlamıştır.

6)METALİK RENKLER

Yakın geçmişte oldukça popüler olan metalik renkli ojeler zamanla bu popülaritesini kaybetmişti.Fakat bu sene tekrar kendini göstermiş ve dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.Sade bir kıyafeti bile canlı bir hale getiren metalik renkler ile değişim bizi bekliyor.

metalik oje

7)MAT OJELER

Mat hem rujda hem de oje de gayet güzel bir görünüm vermektedir.Mat ojeler gerçekten diğerlerinden farklı bir çizgidedir.Bunu kullanınca daha iyi anlayacağız.İçerdiği özel formülleri ile kadifemsi bir matlık sağlayan bu ojeler oldukça şık durmaktadır.

mat oje

8)EĞLENCELİ TASARIMLAR

Oje trendleri arasında kendisine uzun süredir yer edinmiş olan eğlenceli tasarımlar oldukça dikkat çekmektedir.Eğlenceli tasarımlar arasından birini seçebilir veya hayal gücümüze göre değişik şeyler deneyebiliriz.

eğlenceli tasarımlar

9)OMBRE OJELER

Saçlarda yayılan ombre modasını ojelerde de görmemiz mümkün.Geçişli renklerin uyumu ile son derece güzel ve farklı duran ombreli tırnaklar ile farklılığımızı ortaya koyabiliriz.

ombre-oje

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *