Şubat ayı 2019 burç yorumları

0
276
Şubat ayı 2019 burç yorumları

Şubat ayı 2019 burç yorumları , burçseverlerin merakla beklediği, gökyüzü olaylarından hareketle neler yaşayabileceğimize ve nelere dikkat etmemiz gerektiğine yardımcı olan yorumlardır.O halde merakla beklenen burç yorumlarına geçelim.

1)KOÇ BURCU

Koç burçlarını şubat ayında yenilikler beklemektedir.Fırsatlar, zorlukları aşma gibi olumlu durumlar yaşanabilir.Mücadele edilen insanlara karşı galibiyetini ilan edebilir.

Fakat dikkat edilmesi gereken bir nokta var, uyanık olmak.Koç burçları gözünü açıp, fırsatları fark etmezlerse fırsatlar ellerinden uçup gidebilir.Ve son olarak enerjisi yüksek olacak olan koç burçları kendilerine dikkat etmedikleri takdirde yaralanma ve kazalara sebebiyet verebilir.

2)BOĞA BURCU

Yaşanılan zor dönemleri unutmadan yolumuza devam etmeli.Kimlere şans verilmemesi gerektiğini artık öğrenmiş olması gerekmektedir.Hem özel ilişkilerde hem de iş ilişkilerinde karşılarına şanslar çıkabilir.Önemli şansları kaçırmamak ellerinde.

Aşk hayatında da şanslar karşılarına çıkabilir.Özellikle sosyal çevrelere katılmalı ve şansımızı arttırmalıdır.İnatçı kişiliği ile bilinen boğa burçlarının bu inatları şubat ayında işe yarayacak ve azimle bekledikleri hamleler gerçekleşecek.

3)İKİZLER BURCU

Bazı şeylere ne kadar çok emek verirsek o kadar ekmeğini yediğini anladığın bir aya giriyorsun.İkizler burcu, çok çalışmalı ve çok üretmeli.Hayatında kimse olmayan ve yalnız olan ikizler burcu bu ay itibari ile hayatlarının aşkına rastlayabilirler.

İyileşmesini istediğin durumlar varsa bu durumların hızla düzeldiğini görebilirsin.Adalet senden yana olacak ve her şey yoluna girecek.Fakat dikkat edilmesi gereken bir nokta var ki son derece önemli.Arkadan iş çeviren arkadaşlara karşı uyanık olmak.Aksi takdirde nasıl olduğunu anlamadan saf dışı kalabiliriz.

4)YENGEÇ BURCU

Oldukça enerjik olacak olan yengeç burçları enerjilerini doğru yere kullanırsa bazı şeyler yoluna girebilir.İletişim kurmanın ne kadar önemli olduğunu anlayacak olan yengeçler, yoğun bir iletişim trafiğinde olabilirler.

Uzun zamandır aradığı iç huzuru bulmak isteyen yengeç burçları için şubat ayı bir fırsat ayıdır.Atılan adımlar ile olumlu sonuçlar yakalayabilirler.Risk almaya yakın olmak daha iyisine ulaşmak için güzel bir yöntem ama bazen her şeyi ile ölçüp tartmayı bilmeliyiz.Ani kararlar verirken iki kere düşünmek daha sağlam adımlar atmamızı sağlayabilir.Son olarak mide ağrılarına dikkat etmek ve ihmal etmemek yerinde olacaktır.

5)ASLAN BURCU

Daha iyi bir yaşam koşullarına sahip olmak isteyen aslan burçları,şubat ayı itibari ile zemin hazırlamaya başlayabilir. 4 Şubatta oluşan yeniay ile ilişkileri de hareketlenecek olan aslan burçları yeni başlangıçlara merhaba diyebilir.

Gemileri yakmaya hazır olan aslanlar, öfke ile kalkıp zararla oturmamaya dikkat etmeli.Mesela iş değiştirmeyi düşünen aslan burçları öncelikle bir iş bulmalı ve daha sonra ayrılmalı.Aksi takdir de boş kalma ihtimalleri yüksek.Yeniliklere evet ama düşünülmeden atılan adımlara hayır sloganı ile şubat ayını geçirirlerse kafalarının daha rahat olacağı bir ay geçirebilirler.

6)BAŞAK BURCU

Her zamanki standart düşünce yapından vazgeçmeye hazır ol.Çünkü şubat ayı demek başak burçları için tecrübelerini hayata geçirdiği bir ay olacak.Çevrendeki kişilere karşı dikkatli olmanda fayda var.Unutma ki hiç kimse çok iyi ya da çok kötü değildir.

Yapı itibari ile radikal kararlar alabilen başaklar, şubat ayında da verdikleri radikal kararlar ve ani çıkışlar ile dikkat çekebilir.Olmaz denilen şeylerin olduğunu görebilirsin.İkna edici ve kararlı tavırların ile insanları etkileyebilirsin.Daha pozitif ve pembe gözlüklerle bakmaya başladığın bu ayda hayatın daha kolay olduğunu fark etmen an meselesi.

7)TERAZİ BURCU

Şubat ayı 2019 burç yorumları yazısına terazi burcu ile devam ediyoruz.Yolunda gitmeyen bir şeyler için adımlar atılabilir.Mesela sorunlu bir evliliğe sahipsek kurtarmanın yollarını bulabiliriz.Çünkü şans terazi burçlarından yana olacak.

Düzenli bir hayat yaşamak isteyen terazi burçları için şubat ayı biçilmiş kaftan.Ciddi olmayan ilişkiler bir anda ciddi bir hale gelebilir.Kontrolleri dışında gerçekleşecek olaylara karşı temkinli olmakta fayda var.Çünkü ortaya çıkması istenmeyen sırlarla yüzleşmek zorunda kalabilirler.

8)AKREP BURCU

Şubat ayı demek akrep burçları için sorgulama ayı demek.Ben ne istiyorum, ben ne istemiyorum gibi soruları kendilerine soracak olan akrep burçları, bu sorular ile hayatını daha net bir hale getirebilir.

Bu sorgulamalar aslında hayallere kavuşma anlamında son derece verimlidir.Kısa kısa seyahatler, hobilerle uğraşmak gibi zaman aktiviteleri ile ilgilenebiliriz.İlişkiler anlamında ise şaşıracağın bir dönem seni bekliyor.Asla olmaz ve kesinlikle olur dediğin kişiler ile tam aksi durumlar söz konusu olabilir.Bu anlamda her şeye hazırlıklı olmalısın.

9)YAY BURCU

Motivasyon dolu bir ay yay burçlarını bekliyor.Gerek kariyer gerek ise özel hayatta yapabilirim dediğin şeylerin fazlalaştığını görebilirsin.Bir takım sınavlardan geçtin, tecrübeler edindin.Artık onları kullanmanın vakti geldi.

Evlilik hayatımız varsa çocuklar ile ilgili önemli durumlar söz konusu olabilir.Bazı şeyleri rayına oturtabilir, fedakarlıklarda bulunabilirsin.Fiziksel görünüşünde değişiklik yapmak isteyen yaylar için şubat ayı harika bir ay.

10)OĞLAK BURCU

Şubat ayı eşittir arınma ayı.Sevgili oğlak burçları onca sıkıntılı süreç geçirdin ve şimdi belki de en iyi halindesin ama nedense bir türlü olumlu olamıyorsun.Şubat ayı bu karamsarlığından kurtulman için güzel bir ay.

Uzun zamandır bir araya gelmediğin sevdiklerin ile bir araya gelmek sana iyi gelecektir.Maddi konularda yeni gelişmeler seni bekliyor.Şubat ayı itibari ile meraklı olan yapı uyanabilir ve daha baskın bir karakter haline gelebilir.Bundan hoşnut olmayan oğlak burçları için ise kendilerine zaman ayırmak, keyif aldığı şeyleri yapmak daha doğru olacaktır.

11)KOVA BURCU

Şubat ayında daha özverili davranan kova burçları, bekledikleri başarılara daha yakın olabilir.Sorumluluk almanın ciddiyetini anlayabilirler.Enerjisi yüksek olan bir ayda olmalarından dolayı bu enerjiyi pozitif yönde kullanmaları son derece önemli.

Kalabalıklardan yorulan kova burçları, biraz kafasını dinlemeye meyilli olacaktır.Sosyal medya, reklam gibi alanlardan gelir elde etmek isteyen ve risk olan kovalar, bu durumdan kârlı çıkabilir.Son olarak şubat ayında kovaların yardımsever yapıları ön planda olacak.

12)BALIK BURCU

Sürekli ötelediğin konuların karşına çıkmasına hazır ol.Çünkü sen sadece onların üzerini örtmüştün ve örtüler açıldı.Yani balık burçları, ertelemenin doğru bir karar olmadığını şubat 2019 itibari ile öğrenmeye başlayabilirler.

Bunun yanı sıra şanslı bir ay.Yeni kararlar almak, yeni ilişkilere başlamak için bazı fırsatları kapıları çalabilir.Kısıtlamalardan ve enerjisini düşürecek insanlardan kurtulmak isteyen balıklar için atılan adımlar son derece önemli.Kendilerine daha fazla güvenecek ve bu güvenin boşa gitmediğini görecekler.

Şubat ayı 2019 burç yorumları itibari ile bazı burçlar yenilenirken bazı burçlar ise tecrübelerinden ders çıkarabilir.Şanslı ve mutlu zamanlar geçirmek dileği ile ♥

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *